As Administrator

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
DragonM
Junior Member
Junior Member
Posts: 2
Joined: 2014-08-31, 13:07 UTC

As Administrator

Post by *DragonM »

Zdravím ve spolek.
Mám dotaz,dnes jsem nahodil komplet nový systém windows (7) včetně programů a taky samozřejmě TC.
Mám jen lehký problém,se kterým si nevím rady.
Mám rozdělený disk na tři části a na jedné té části mi to u všech složek,když chci jakoukoliv otevřít,píše že to musím jen přes administratora.
Přitom to je část disku,kde mám jen hry,filmy a další věci,tedy nic co by měl systém chránit před otevřením.
Ví někdo prosím jak tuto věc vypnout,zkoušel jsem i v konfiguračním souboru změnit,aby to měl stále přes administratora,leč to nepomohlo.
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

DragonM,
Teraz len tipujem, ze Windows ta tam nechce pustit, lebo su to zlozky ineho pouzivatela (z predosleho Windows), ale to fakt len tak strielam. Neviem zial, mozno keby si skusil "take ownership", teda, vsetky tie zlozky by si sa dal ako ownera sameho seba, ale to som tiez este nerobil, mrzi ma.

Good luck
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
DragonM
Junior Member
Junior Member
Posts: 2
Joined: 2014-08-31, 13:07 UTC

Post by *DragonM »

Díky za tip.
Bylo to naprosto správné.Toto mi vůbec nedošlo,že by to mohl udělat jako složky z minulého systému.
Stačilo dát celý disk na owner a už to funguje jak má.
Díky moc za pomoc :-)
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

DragonM,
Tak som trafil dobre. Rado sa stalo. ;)

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Post Reply