Barevně odlišené složky

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
User avatar
fpok
Junior Member
Junior Member
Posts: 11
Joined: 2010-06-20, 20:10 UTC
Location: u Prahy
Contact:

Barevně odlišené složky

Post by *fpok »

Ahoj,
lze nejak nazvy slozek odlisit barevne? At uz podklad nebo pismo. Nepomohl by nejaky doplnek? Dik za odpoved. Franta
Last edited by fpok on 2016-10-10, 14:30 UTC, edited 2 times in total.
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Ahoj fpok,
Malo by sa dat, aj ked som neskusal, a nie je to uplne jednoduche. Najprv si musis pod Alt-F7 nastavit Search, ktory najde iba adresare (t.j. pod Advanced zaskrtnut Directory a ostatnych sa ani nedotknut, a pod General asi vymazat Search in) a ulozit ho pod Load/Save.
Potom ides do Configuration - Options - Color - Define colors by file type - Add, tam vyberies ten ulozeny Search a priradis mu nejake farby, odOKujes sa na zaciatok a adresare by mali byt snad zafarbene.

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
User avatar
Iv@n
Junior Member
Junior Member
Posts: 42
Joined: 2006-11-19, 07:09 UTC

Post by *Iv@n »

Romanův postup funguje, vyzkoušeno v TC 8.52a i TC 9.0.
User avatar
fpok
Junior Member
Junior Member
Posts: 11
Joined: 2010-06-20, 20:10 UTC
Location: u Prahy
Contact:

Post by *fpok »

Ahoj, vyzkousel jsem a funguje. Bohuzel jsem se pri dotazu vyjadril neuplne. Omlouvam se. Timto zpusobem se obarvi vsechny slozky. Ja bych potreboval, aby se obarvily jen nektere konkretni slozky, ktere urcim a ulozim v konfiguraci. Aby me na prvni pohled oderily do oci. Ostatni by zustaly cerne. To asi nepujde, ze?
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Ahoj fpok,
Da sa aj to, viacero moznosti, musis inak zadefinovat Search. Pod Plugins das TC - Path - Contains - "c:\moje adresare\farebny 1\" (bez uvodzoviek), alebo napr. TC - Comment - Contains - "farebny" (bez uvodzoviek) a potom kazdemu adresaru priradis pomocou Ctrl-Z komentar, ze "farebny".

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
User avatar
fpok
Junior Member
Junior Member
Posts: 11
Joined: 2010-06-20, 20:10 UTC
Location: u Prahy
Contact:

Post by *fpok »

Ahoj,
dekuji. Funguje to. Uz jsem si obarvil potrebne slozky. Funguje mi to, ale jen pres Comment v Plugins. Pres tu Path jsem to neprinutil fungovat. Stale se mi obarvovaly vsechny slozky a kde delam chybu, tak na to jsem neprisel. Ale vysledek je OK. Jeste ze jsi napsal obe varianty. Znovu dik. Treba se to bude hodit i nekomu jinemu. Ja mam hodne fotek z ruznych akci behem roku a nektere akce potrebuji "vypichnout". Tohle je idealni.
Franta
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Ahoj fpok,
Rado sa stalo. ;)

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Terka
Senior Member
Senior Member
Posts: 326
Joined: 2006-05-24, 09:04 UTC

Post by *Terka »

neni lepsi pouzit ve jmenech nejaky specialni znak, napr + a pak pres rychle hledani (ctrl-s) vidis jen ty 'vypichnute' akce
User avatar
fpok
Junior Member
Junior Member
Posts: 11
Joined: 2010-06-20, 20:10 UTC
Location: u Prahy
Contact:

Post by *fpok »

Ja ti rozumim. Pro me ale ne. Ja mam zakladni razeni R-M-D-nazev. Pokud bych predrazoval "+", pomichalo by se mi to. Pouzivam slabe barvy, ktere netlucou do oci, ale jsou na prvni pohled videt. Pro me OK.
Terka
Senior Member
Senior Member
Posts: 326
Joined: 2006-05-24, 09:04 UTC

Post by *Terka »

ja mam taky rmd, to + staci dat na konec
pak zmacknes ctrl-s a + a vidis jen ty slozky co obsahuji +
User avatar
fpok
Junior Member
Junior Member
Posts: 11
Joined: 2010-06-20, 20:10 UTC
Location: u Prahy
Contact:

Post by *fpok »

*+ (hvezdicka plus)
Post Reply