CZ napoveda pro TC v7.xx?

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

User avatar
totcmd
Senior Member
Senior Member
Posts: 223
Joined: 2006-11-06, 00:07 UTC
Location: Praha
Contact:

chyba ve win2000cz

Post by *totcmd »

Dostal jsem zprávu, že ve Windows 2000 cz vypadávají v nápovědě celé texty (tzv. prázdná témata)...
Já 2000 nemám - kdo je máte, otestujte prosím nápovědu na prázdná témata...

Díky
Martin

PS
nápověda (*.chm) je v UTF-8 a když jsem ji překódoval do 1250 a dotyčnému poslal, tak byla ok - ví někdo více...?!?
Jeden soubor vladne vsem, jeden jim vsem kaze, jeden vsechny ovladne... totalcmd.exe
omikron123
Junior Member
Junior Member
Posts: 61
Joined: 2006-10-04, 08:09 UTC

Milý totcmd!

Post by *omikron123 »

Odviedol si kus vynikajúcej práce. Aj ja Ti ďakujem pekne :) :) :)
User avatar
totcmd
Senior Member
Senior Member
Posts: 223
Joined: 2006-11-06, 00:07 UTC
Location: Praha
Contact:

Post by *totcmd »

Tak už se blížím konečně do superfinále nápovědy (i se synchronizací s 7.02a) akorát jsem *.chm komplet překopal...

Našel by se někdo kdo používá 2000 a Visty (popř. 98?!?, ale to tedy nutné není - jenom to zkouším) na rychlý "final" test - aktuálně tyto operáky v mém okolí nikdo nemá...

Jsem stále outNet, tak mi pošlete prosím emila na totcmd(at)email(dot)cz - ten kdo se tohoto testíku dobrovolně zhostí...

Po víkendu bych poslal svojí betu a až by jí posvětil Iv@n tak by tu byl finál.

Díky Martin R.

A dejte vědět i sem, ať mi emilů nepřiběhne mega - ale o tom si dovolím pochybovat :-)
Jeden soubor vladne vsem, jeden jim vsem kaze, jeden vsechny ovladne... totalcmd.exe
User avatar
totcmd
Senior Member
Senior Member
Posts: 223
Joined: 2006-11-06, 00:07 UTC
Location: Praha
Contact:

Post by *totcmd »

Pánové, okolo mě mají opravdu všichni XP-éčka a pořád se mi nikdo neozval s Vistou a 2000 - PROSÍM!
viz předchozí textík s prosbou...
Jeden soubor vladne vsem, jeden jim vsem kaze, jeden vsechny ovladne... totalcmd.exe
User avatar
Iv@n
Junior Member
Junior Member
Posts: 42
Joined: 2006-11-19, 07:09 UTC

Post by *Iv@n »

totcmd wrote:Našel by se někdo kdo používá 2000 a Visty (popř. 98?!?, ale to tedy nutné není - jenom to zkouším) na rychlý "final" test - aktuálně tyto operáky v mém okolí nikdo nemá...
K PC s Vistou bych přístup měl, tak se dobrovolně-povinně hlásím. :P
totcmd wrote:Po víkendu bych poslal svojí betu a až by jí posvětil Iv@n tak by tu byl finál.
Od minulého víkendu mi zatím nic do mailu nedorazilo... Tak pošli, pošli, ať mám co světit. :)
User avatar
totcmd
Senior Member
Senior Member
Posts: 223
Joined: 2006-11-06, 00:07 UTC
Location: Praha
Contact:

Post by *totcmd »

Tak jsem po nějaké (pěkně dlouhé) době dorazil na internet... :)

Finální verzi lokalizačních souborů *.mnu, *.lng a *.inc pro TotalCommander verze 7.02a a vyšší plus kompletní českou nápovědu jsem poslal Christianovi začátkem listopadu 2007 s tím, že ji umístí na svých stránkach v části jazyky.
Christian nám (mě a Iv@novi) moc za provedenou práci poděkoval a přislíbil že soubory na svém webu zveřejní...
Bohužel se tak zatím nestalo (náprava je snad na cestě), tak tímto posílám (pozdě, ale přece) aktuální odkazy na finální verze těchto souborů.

Download cz nápovědy a cz lokalizačních souborů pro TotalCommander verze 7.O2a a vyšší - FINÁLE:

Čeština pro TotalCommander verze 7.O2a a vyšší
Poznámka: Tato čeština není standardní součástí instalce TC_v7.02a - je upravená - nová! (bude standardní součástí budoucí - vyšší verze než 7.02a)

Česká nápověda pro TotalCommander verze 7.O2a a vyšší

Instalace je snadná - stejná jako běžné doplňky pro TC:
Instalace proběhne automaticky pouhým poklepáním na *.zip soubor daného doplňku v okně otevřeného TC. Budete dotázáni, zda a kam chcete doplněk nainstalovat, a Total Commander provede zbytek...

Zdraví Martin R.

PS
Pokud náhodou někdo zabrousí na v cz nápovědě zmiňovaný web spravcesouboru.lnk.cz, tak ho berte hodně s rezervou - zatím se jedná o pouhopouhý zcela nehotový pokus, který snad někdy dokončím - jestli vůbec?!?
- když okolnosti a php dovolí, tak snad cca konec února :shock:
- jakého roku? :?
Jeden soubor vladne vsem, jeden jim vsem kaze, jeden vsechny ovladne... totalcmd.exe
Post Reply