Rozbaleni Raru zaheslovany ale heslo znam ....

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

cardi
Junior Member
Junior Member
Posts: 7
Joined: 2006-12-29, 18:35 UTC

Rozbaleni Raru zaheslovany ale heslo znam ....

Post by *cardi »

Custe vsichni hele mam problem hledal sem to tadyk na foru ale nasel sem jenom malo k tomu tak pisu new topic.Mam problem s zaheslovanym rarem znam od neho heslo jenze Servant Salamander s ktereho sem presle umel FUNKCI ze kdyz sme mel zaheslovany soubor rar tak sem na neho klikl 2x a on se hendka zeptal na heslo jenze TCM toto neumi odevre se mi prazna slozka ??? umi to vubec?Vim sice ze se da na soubor pravym kliknout a extrahovat a zepta se to hnedka na heslo ale toto me stve.Dik mco za kazdou odpoved. :? :roll:
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

TCM toto neumi odevre se mi prazna slozka ??? umi to vubec?
Hm, dobra otazka. Dakedy sa to uz tusim rozoberalo, este to najst alebo si spomenut na konkretne riesenie. :)

Pokial si pamatam, ide o to, ze TC v spolupraci s unrar.dll nevie precitat subory, ktore maju zasifrovanu aj hlavicku (t.j. nazvy suborov v archive su tiez zasifrovane). Neviem, ci je to vseobecne obmedzenie alebo ci sa to da doimplementovat, to by sa bolo treba opytat priamo autora v anglickom / nemeckom / francuzskom fore alebo mailom.

Kazdopadne, skusit mozes viacero veci:
- skus plugin fhRAR
- ak nepotrebujes vidiet subory ale chces ich iba rozpakovat, nechod do archivu enterom, ale rozpakuj ho cez Alt-F9 - malo by sa ta opytat na heslo

Ak tieto riesenia nestacia, ozvi sa, skusime daco dalej poriesit. :)

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
cardi
Junior Member
Junior Member
Posts: 7
Joined: 2006-12-29, 18:35 UTC

Post by *cardi »

dik moc plugin fici toto mi staci :))) jo jinac sme stahl odsat z toho tvojeho miroru ale neslo mi to instnout az sem si to nasle searchem tadyk na foru a stahl to z rapidu a v poho :)Jinac diky moc kamo hodne si pomohl :)
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

:) Rado sa stalo.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
NuClear
Junior Member
Junior Member
Posts: 6
Joined: 2007-01-30, 10:02 UTC

WinRar do TC

Post by *NuClear »

Jestli můžu poradit, tak si
-stáhněte WinRAR
-někde jej nainstalujte (kdekoliv např. na jiném PC.)
-z jeho adresáře pak vezměte soubor RAR.EXE
a nakopírujte ho do adresare TC a zvolte jako externí archivátor.

Pak mi chodí všchno OK včetně hesel.
Pozor, nutné dodržet postup, protože například RAR pro DOS, i kdyby byl nejnovější, tak nefunguje !
NuClear
Terka
Senior Member
Senior Member
Posts: 326
Joined: 2006-05-24, 09:04 UTC

Post by *Terka »

lze najednou rozbalit vic souboru, pricemz:
nechat spatne soubory (ty co byly rozbalene s chybou) a pridat k jejich jmenu treba "broken"
spravne rozbalene nechat beze zmeny
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

NuClear,
Nebol by som si isty, ci ten postup funguje aj u archivov, ktore maju zasifrovane aj nazvy suborov, ktore obsahuju.
-z jeho adresáře pak vezměte soubor RAR.EXE
A tento krok nie je nutny. ;)

Terka,
lze najednou rozbalit vic souboru, pricemz:
nechat spatne soubory (ty co byly rozbalene s chybou) a pridat k jejich jmenu treba "broken"
spravne rozbalene nechat beze zmeny
Obavam sa, ze nie.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Terka
Senior Member
Senior Member
Posts: 326
Joined: 2006-05-24, 09:04 UTC

Post by *Terka »

ok, diky
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

I ked, mozno by si mohla vyskusat dat do Configuration - Options - Packer - RAR Packer, teda tam, kde mas definovany, ktory pakovac pre RAR pouzit, prepinac "-kb", teda aby to vyzeralo napr. takto:

Code: Select all

c:\Program Files\WinRAR\WinRAR.exe -kb
-kb znamena Keep Broken, takze asi by to rozpakovalo aj tie chybne, ale neviem, ci by ich to nejak oznacilo (napr. tym inym menom).

[EDIT]
Jo, a asi by si musela vypnut pouzitie interneho unraru, aby to fungovalo (Use internal un-RAR if possible).
[/EDIT]

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
gigaman
Member
Member
Posts: 131
Joined: 2003-02-14, 11:28 UTC

Post by *gigaman »

Myslím, že WinRAR poškozené soubory, extrahované pomocí přepínače -kb, nijak speciálně neoznačuje.
Tj. pro dosažení tohoto efektu by bylo potřeba něco jako

1. Vytvořit adresáře Dir1 a Dir2
2. WinRar.exe x soubor(y) Dir1
3. WinRar.exe x -kb soubor(y) Dir2
4. otevřít Dir1 a Dir2 v levém a pravém panelu TC
5. V obou panelech Branch View (Ctrl + B)
6. Compare Directories (Shift + F2)
7. V Dir2 MultiRename Tool (Ctrl + M) a jako Extension dát [E].broken
8. Smazat Dir1 a v Dir2 mám výsledek ;)

Možná existuje i jednodušší postup, nevím.
cardi
Junior Member
Junior Member
Posts: 7
Joined: 2006-12-29, 18:35 UTC

Post by *cardi »

ahoj vsichni tak zase mi to nefunguje :/ od verze 7.02a mi nefunguje ten rozbalovac zaheslovanych raru fhrar ani ten navod s tim winrarem.Ma nekdo nejakou jinou fintu? dik moc
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

A co to robi? A v ktorej verzii to este ide? 7.02? 7.01? Skusil si si stiahnut novsi fhRAR?

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
cardi
Junior Member
Junior Member
Posts: 7
Joined: 2006-12-29, 18:35 UTC

Post by *cardi »

no dela to to ze to odevre prazdnou slozku nic tam neni a nepta se to na heslo nic no posledni fhrar je jaky? az vim dik :/ 0.2.3 ne?
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

0.2.3.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
cardi
Junior Member
Junior Member
Posts: 7
Joined: 2006-12-29, 18:35 UTC

Post by *cardi »

no nefunguje :(
Post Reply