zacinam - stejne slozky po otevreni, rozklikavaci cesta,

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
om50
Junior Member
Junior Member
Posts: 2
Joined: 2016-12-20, 21:26 UTC

zacinam - stejne slozky po otevreni, rozklikavaci cesta,

Post by *om50 »

ahoj, začínám a prosím o radu.

1) jak vnutit, aby se mi TC otevřel vždy ve stejných složkách. teď se mi otevírá last session. složky v levém i pravém panelu jsou na systémovém disku, tak snad by to neměl být problém.

2) na instalaci TC v práci je cesta v záhlaví panelu rozklikávací - 2klik otevře složku. na instalaci doma to nemůžu v nastavení najít.

3) je možné si v záhlaví obou panelů přidat tlačítka - odkazy na oblíbené složky? pokud je možné nastavení viz dotaz č.1, pak to vyřeším několika záložkami

díky
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Ahoj om50,
jak vnutit, aby se mi TC otevřel vždy ve stejných složkách
Viacero moznosti, najjednoduchsie asi ist do vybranych adresarov, zatvorit TC, spustit TC, vypnut Configuration - Options - Operation - Save on exit - Directories.
na instalaci TC v práci je cesta v záhlaví panelu rozklikávací - 2klik otevře složku. na instalaci doma to nemůžu v nastavení najít.
Configuration - Options - Layout - Show current directory - Show clickable path parts ('breadcrumb bar')
je možné si v záhlaví obou panelů přidat tlačítka - odkazy na oblíbené složky?
Priamo nie, mozes na to pouzit ikonku hviezdicky (pri zobrazeni aktualnej cesty), resp. klavesnicou Ctrl-D. Dalej si mozes oblubene adresare pridat do Button Baru, alebo, ako vravis, nechat si ich otvorene ako zalozky.

HTH
Roman
Last edited by Hacker on 2016-12-22, 09:21 UTC, edited 1 time in total.
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
om50
Junior Member
Junior Member
Posts: 2
Joined: 2016-12-20, 21:26 UTC

Post by *om50 »

ahoj Hackere, díky, vše funguje, jak jsem si přál.
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

om50,
Rado sa stalo. ;)

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Post Reply