aktivní / pasivní USB připojení

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
radimuruba
Junior Member
Junior Member
Posts: 2
Joined: 2010-02-03, 17:02 UTC

aktivní / pasivní USB připojení

Post by *radimuruba »

Dobrý den,
na jednom počítači se mi u ikonek zobrazující jednotlivé USB porty (D, E , F, G..) zobrazí zelená šipka pouze tehdy, když je k tomuto portu připojeno nějaké USB zařízení (fleška apod.). Na druhém počítači se mi zobrazují zelené šipky u všech ikonek, i když žádné zařízení nemám připojené. Ve chvíli kdy něco připojím tak nevím, pod jakým písmenem portu ho mám toto zařízení vlastně hledat. Trošku to otravuje život. Asi to není chyba TC, ale v každém případě bych to rád spravil.

Děkuji Vám za odpověď.
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Ahoj radimuruba,
Myslim, ze TC si ikonky pyta od Windowsu. Ako to vidis v Exploreri? Tiez su na jednom pocitaci ikonky iba pri zapojenom USB a na druhom vzdy?

Roman
Last edited by Hacker on 2010-02-15, 22:19 UTC, edited 1 time in total.
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
radimuruba
Junior Member
Junior Member
Posts: 2
Joined: 2010-02-03, 17:02 UTC

Post by *radimuruba »

Ahoj,
máš pravdu, i v Exploreru mi nejde rozeznat připojené USB od nepřipojeného. Takže problém není v TC ale ve Windows. Nevíš jak na to? Budu vděčný za každou radu. Díky moc.
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Ahoj radimuruba,
Zial, neviem, tuto featuru nepoznam, takze som sa nestretol ani s problemom jej nefunkcnosti. Snad niekto iny, alebo prinajhorsom Google.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Post Reply