záložka a neexistující cesta

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
lokotraktor
New Member
New Member
Posts: 1
Joined: 2015-04-20, 09:34 UTC

záložka a neexistující cesta

Post by *lokotraktor »

Dlouho jsem hledal i v anglickém fóru i tady, ale nenašel. Proto zkusím položit nový dotaz.

Záložky používám k současnému držení mnoha navštívených adresářů po mnoho týdnů, protože moje práce vyžaduje přeskakovat mezi mnoha nedokončenými činnostmi (obvykle asi 10). Přesto, po pár týdnech daná záložka pozbude na významu a já ji (s oddechnutím) zavřu. Jednotlivé záložky tak drží "otevřené" cesty k síťovým úložištím, ale také k dočasným úložištím (tj. např. USB média).

Moc mne trápí, když svojí nešikovností fokusuju záložku, která drží momentálně nedostupné úložiště. Je logické, že TC se snaží najít způsob, jak obsah záložky zlegitimizovat a nabídne obvykle c:. Je nějaká možnost, jak TC požádat, aby při fokusování záložky s nedostupnou cestou se nijak nepokoušel dostupnost cesty vyřešit, aby tu neexistující cestu držel dál zapamatovanou v té záložce (příště už ta cesta existovat bude a já ji pak použiju), aby jen ohlásil, že cesta neexistuje?

Tuším, že odpovědí na můj dotaz může být: použít "Uzamknout záložku" nebo "Uzamknout záložku, ale povolit změnu složky". V tom případě bych se zeptal, existuje možnost, jak odemknout/uzamknout více záložek (nebo všechny záložky) najednou?
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Ahoj lokotraktor,
Zial, o inej moznosti, nez uzamknut, neviem, a takisto myslim, ze nie je sposob, ako uzamknut viacero zaloziek naraz, mimo teda editacie INI suboru.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Post Reply