Custom prikaz pro prepinani mezi adresari

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
Capa79
Junior Member
Junior Member
Posts: 6
Joined: 2024-03-01, 08:25 UTC

Custom prikaz pro prepinani mezi adresari

Post by *Capa79 »

Ahoj.

Nemam zkusenosti s tvorbou vlastnich commnandu a tak bych potreboval pomoc. Se samotnou definici user-commandu (usercmd.ini) a navazanim na nejakou klavesovou zkratku si poradim. Ale netusim jak udelat nasledujici:

Potrebuji rychle prepinat (v danem panelu) mezi adresari. Asi by se hodila i varianta ze bych do dane cesty prepnul vedlejsi panel, ale to je "drobnost" (krok 2). Pracuji s UE5 (Unreal Engine) projektem a ten ma zdrojaky rozdelena do "Public" adresare (*.h soubory) a "Private" adresare (*.cpp). Stromova struktura pod nimi je vice mene totozna. A ja bych rad prave rychle prepinal mezi odpovidajicimi pod-adresari.
Kdyz jsem v adresari s *.h tak se prepni do odpovidajiciho adresare s *.cpp a naopak.

Predpokladam, ze bych mel nejaky *.bat skript, ktery by vyplyvl cestu do ktere se chci prepnout... ale nevim jak to v TC udelat. Skript poputuje ve stromove strukture tak dlouho "nahoru" (s tim ze si bude pamatovat relativni cestu), dokud nebude v adresari ve kterem je soucasne jak "Public" tak i "Private" podadresar no a pak se zanori (do stejne relativni cesty) do opacneho nez ze ktereho sem pricestoval.

Tusi nekdo, jak na to? Jde mi o sestrojeni samotneho custom TC prikazu s pouzitim nejakeho *.bat souboru, ktery by dostal jako parametr aktualni cestu a vyplyvl naopak cestu kam se prepnout.

Diky moc za jakekoli "nasmerovani".
Martin
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13067
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Re: Custom prikaz pro prepinani mezi adresari

Post by *Hacker »

Capa79,
Skript poputuje ve stromove strukture tak dlouho "nahoru" (s tim ze si bude pamatovat relativni cestu), dokud nebude v adresari ve kterem je soucasne jak "Public" tak i "Private" podadresar
Cesta nahor ma vzdy rovnaku dlzku, alebo moze byt cestou nahor pri kazdom pouziti rozny pocet nadadresarov?
dokud nebude v adresari ve kterem je soucasne jak "Public" tak i "Private"
Moze sa stat, ze bude Public a nebude Private (alebo naopak)?

Stacilo by zobrat cestu (c:\projekty\bla1\bla2\Public\bla3\bla4\) a nahradit "Public" za Private a naopak?

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13067
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Re: Custom prikaz pro prepinani mezi adresari

Post by *Hacker »

Capa79,
Aha, pozeram, ze uz ste poriesili v anglickom fore. Poprosim nepostovat rovnaku otazku na dve rozne miesta. Ak mozes do anglickeho, daj tam, tam najskor niekto pomoze.

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Post Reply