Pomoc s nastavenim Listeru

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
User avatar
Ricrd
Junior Member
Junior Member
Posts: 18
Joined: 2007-02-12, 11:48 UTC
Location: Ostrava, Czech Republic

Pomoc s nastavenim Listeru

Post by *Ricrd »

Mám několik otázek ohledně listeru v TC (TCMD 8.51).

1. Lze nastavit lister, aby si pamatoval nastavení pro každé rozlišení monitoru samostatně? Samotný TC to umí, ukládá si to například ve wincmd.ini pod [1920x1200 (8x16)]. Nastavení listeru je společné pro všechna rozlišení.

2. Nevím, jestli je to bug nebo vlastnost. Situace: Mám v listeru otevřen soubor a později např. notepadem v něm provedu změnu, uložím a notepad zavřu. Lister mám stále otevřen s původním obsahem. Po nějaké době chci vrátit zpět změny a v listeru, který STÁLE ukazuje původní obsah dám uložit jako. Lister soubor uloží, ALE se změnami, které jsem provedl v notepadu a přitom STÁLE ukazuje obsah před změnami! Jinak řečeno, v momentě uložení znovunačte soubor z disku a vytvoří jeho kopii, místo aby uložil to, co právě zobrazuje.

3. Málý, víceméně bezvýznamný kosmetický bug v Listeru. Velikost okna Listeru neodpovídá parametrům v wincmd.ini. Okno Listeru je ve skutečnosti větší o 1px, než je údaj v dx= a dy=. :)
#149931
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Post by *Hacker »

Ricrd,
1. Nie.
2. Ano.
3. Mozno to zavisi od temy?

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
Post Reply