Extrahování - zachování souborů v adresářích

Moderated forum for Slovak and Czech users

Moderator: Hacker

Post Reply
malinovka
Junior Member
Junior Member
Posts: 3
Joined: 2020-07-09, 11:15 UTC

Extrahování - zachování souborů v adresářích

Post by *malinovka »

Ahoj,
extrahuji ZIP soubory tak, že z jedné poloviny, kde mám otevřený ZIP, je nakopíruji do druhé. Pokud jsou v ZIP soubory v adresářích, nově se mi začalo dít to, že se ty adresáře a soubory, které mají být v nich, extrahují zvlášť, tj, adresáře se vytvoří, ale jsou prazdné a soubory, které mají být v nich, jsou mimo ně. Docela to přidělává práci - zase soubory vracet do adresářů... Jsem na Win10. Možná, že se jen jedná o nějaké nastavení v TC, ale nenašel jsem, jak to vyřešit. Proto prosím o radu. Děkuji.
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Re: Extrahování - zachování souborů v adresářích

Post by *Hacker »

Ahoj malinovka,
Mas najnovsi TC 9.51?
Ked rozpakovavas zo ZIPu, mas (ked stlacis F5) zafajknute "Unpack path names if stored with files"?

Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
malinovka
Junior Member
Junior Member
Posts: 3
Joined: 2020-07-09, 11:15 UTC

Re: Extrahování - zachování souborů v adresářích

Post by *malinovka »

Mám 8.52a.
Tak to byla maličkost, neměl jsem to zaškrtnuté. Tohle byla první věc, kterou jsem zkoušel, ale nefungovalo to. Možná jen nějaká chyba, nebo já se někde spetl. Teď už to funguje. Díky moc Romane.

Ještě se zeptám zde na maličkost, ať nezakládám nové vlákno. Jsem zvyklý vybírat/označovat soubory pluskem na klávesnici + (rozšíření výběru), tam je *.* a pak enter (OK). A dříve TC označil pouze soubory, dnes mi označuje i adresáře. Co mám udělat proto, aby označoval jen soubory? Děkuji.
User avatar
Hacker
Moderator
Moderator
Posts: 13052
Joined: 2003-02-06, 14:56 UTC
Location: Bratislava, Slovakia

Re: Extrahování - zachování souborů v adresářích

Post by *Hacker »

malinovka,
Rado sa stalo.
Jsem zvyklý vybírat/označovat soubory pluskem na klávesnici + (rozšíření výběru), tam je *.* a pak enter (OK). A dříve TC označil pouze soubory, dnes mi označuje i adresáře. Co mám udělat proto, aby označoval jen soubory?
Configuration - Operation - Selection.

HTH
Roman
Mal angenommen, du drückst Strg+F, wählst die FTP-Verbindung (mit gespeichertem Passwort), klickst aber nicht auf Verbinden, sondern fällst tot um.
malinovka
Junior Member
Junior Member
Posts: 3
Joined: 2020-07-09, 11:15 UTC

Re: Extrahování - zachování souborů v adresářích

Post by *malinovka »

Hacker wrote: 2020-07-09, 13:53 UTC Configuration - Operation - Selection.
HTH
Roman
Super, to je ono. Díky díky!
Post Reply